Archiv článků

SHELLAC

SHELLAC od firmy CND se nanáší jako lak. Nosí se jako gel a odstraňuje se speciálními odstraňovacími polštářky - žádné pilování, žádné broušení, žádné poškození nehtů. - aplikace jako lak - trvanlivost ako gel - zrcadlový lesk - nádherné odstíny - odstranění během pár minut - žádné poškození...
Celý článek

Novinka

Unikátní měnící se barevné gely Chameleon od společnosti Crystal Nails, jejichž barevný odstín se mění v závislosti na okolním prostředí.             
Celý článek

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na služby Darujte Vašim blízkým dárkové poukazy na služby:   Dárkový poukaz v hodnotě 250,- Kč zahrnuje ošetření pokožky rukou (peeling, maska), upravení nehtů a nehtového lůžka, P-shine (japonská manikůra) nebo lakování. Dárkový poukaz v hodnotě 560,- Kč poskytuje kompletní...
Celý článek

Napište nám!

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
Celý článek

Vítejte na našem novém webu

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
Celý článek